• Clementoni Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie Clementoni

Symbol: 60465
Brak towaru
166.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie z serii Naukowa Zabawa stworzony został przez znanego producenta, włoską firmę Clementoni, specjalizującej się w projektowaniu  wysokiej jakości interaktywnych zabawek, które uczą przez zabawę. 
Bogaty zestaw naukowy poprowadzi dzieci podczas odkrywania zasad działania maszyn ciężkich.Dzięki 450 elementom dzieci mogą tworzyć 5 dużych modeli dynamicznych z silnikiem elektrycznym (buldożer, koparka, równiarka, walec, podnośnik), a także z 35 praktycznymi formami aktywności mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat dźwigni i przekładni.Instrukcja zawiera wszystkie wskazówki potrzebne do montażu modeli i uczy pierwszych koncepcji inżynierii, fizyki i mechaniki.Dzięki stronie internetowej jest możliwe, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich częściach zestawu, z dodatkowymi opisami i animacji 3D.Konstrukcja, koncepcja i produkcja są całkowicie Made in Italy.
   
Zestaw laboratorium mechaniki - maszyny ciężkie, to zabawka zainspirowana metodologią STEM, która pomaga w rozwoju:

    Zdolności manualnych - aby idee nabrały konkretnej firmy
    Pomysłowości - aby formułować hipotezy i eksperymentować
    Kreatywności - aby wymyślać ciągle nowe projekty

Linia technologi wykorzystuje metodologię STEM (Science Technology Engineering Mathematics), która zrodziła się w celu promowania nuk ścisłych, technologii, inżynerii i matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzą naukową i technologiczną.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Wiek od 8 lat
Płeć chłopiec
Wymiary produktu 9,00 x 53,00 x 36,00 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.