• O nas

Dziecięca Fantazja
Nowoczesna odpowiedź na potrzeby młodych rodziców oraz wszystkich tych, którym szczęście dzieci leży na sercu.

 

Sklep łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wraz z pełną przygód rolą rodzica. Czerpiemy to co najlepsze z obu źródeł dając Państwu wygodę współczesnych rozwiązań i bezpieczeństwo poparte naszymi własnymi odkryciami powstałymi w trakcie wychowywania dzieci.

 

Body, kaftanik, śpiochy, pajacyk, rampersy, półśpiochy... by było trudniej, zapinane na zatrzaski, na guziki, wiązane, zakładane przez głowę, wełniane, lniane, bawełniane... i ogromna odpowiedzialność nie, nie przeziębić... Pomożemy, doradzimy, opiszemy na przykładach opowiemy o doświadczeniu swoim i innych. Dobra jakość, przystępna cena. Wiemy i rozumiemy, że ubrania dzieci muszą wytrzymać codzienne pranie, suszenie, prasowanie i jednocześnie wymiana garderoby stępuje w cyklach najwyżej kilkumiesięcznych.

 

Wyprawka do szpitala, powinna uwzględniać również potrzeby mamy. Pierwsze dziecko, pierwsza noc, zawroty głowy, konieczność przebrania maleństwa kilkakrotnie, ale komfort maluszka może być połączony z wygodą dla mamy. Rodzić sam musi podejmować decyzje związane ze swoim dzieckiem nam zależy na pokazaniu możliwości, ponieważ każdy jest inny. Dla Ciebie duże obawy może budzić delikatna główka i horrorem może być włożenie body przez główkę noworodka, dla drugiej osoby zapięcie 10 zatrzasków w pajacu może być wyzwaniem ponad miarę. To normalne i tak naprawdę urocze chwile z nowym człowiekiem.

 

Jak zmierzyć niemowlaka? Kiedy rozmiar 68? Czy mieć 5 pajaców czy 7 par śpiochów i 5 kaftaników, bo dziecko może ulać? Zapięcia na brzuszku czy na plecach co wygodniejsze do ćwiczenia główki na brzuszku co do spania? W co ubrać na wizytę do Teściowej? Zawrót głowy murowany. Polscy producenci, oryginalne i ciekawe wzornictwo, certyfikowane materiały. Pozwól nam choć w tym Tobie pomóc.

 

Pracując lata w sprzedaży umiemy wskazać czego naprawdę potrzebujesz. Znamy wartość terminowych przesyłek, jasnych i przejrzystych reguł. Wiemy, jak rozmawiać, o potrzebach. Szanujemy każdą osobę, zależy nam na indywidualnym podejściu. Wskażemy, jak kompletować zestawy na prezent, w przypadku Bociankowego. Zaproponujemy co dać w prezencie w szpitalu, co na wizycie w domu. Jakie wsparcie najbardziej przyda się młodym rodzicom.

 

Dziecięca Fantazja
Inspiracja nasza, radość Wasza, wspólna.